Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan angol tankönyv,...

Van olyan angol tankönyv, amiből fel lehet készülni egy középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Olyan könyvre lenne szükségem, ami összefoglal minden szabályt, ami szükséges egy sikeres középfokú angol nyelvvizsgához.


Nem olyan könyvre vagyok kíváncsi, amiben nyelvvizsga feladatok vannak, hanem olyanra, ami nyelvtani szabályokat tanít a legegyszerűbbektől, és a könyv végén eljutunk a középfokú nyelvvizsga szintű szabályok fele. Mindenképpen jó lenne, ha ez a könyv tartalmazna mondjuk minden említett témához egy szókincsfejlesztő részt is, de mindent nem akarhatok egyszerre, szóval egyelőre bőven elég lenne, ha az első részt tartalmazná.


Nem vagyok teljesen kezdő angolos, úgy gondolom, hogy ha kicsit nehezen is, de megértetném magam valahogy, nyelvtani szabályokból, igeidőkből viszont sajnos nagyon keveset tudok. A jelenlegi tudásom az évek alatt "ragadt rám".


Köszi szépen a segítséget!



2019. nov. 7. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt nyomtatva is meg lehet venni

2019. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El sem hiszem... Pontosan ilyenre gondoltam! Nagyon szépen köszönöm!
2019. nov. 7. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, használd egészséggel 🙂
2019. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!