Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelv B1-ről B2-re?

Francia nyelv B1-ről B2-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónapig éltem Genf mellett és nagyon sokat fejlődött a franciám, egészen ráállt az agyam. Januárban szeretnék Párizsba menni, addig is jó lenne B2 felé tornázni a mostani B1 tudásom. Youtube-on szoktam francia videókat nézni, azokat nagyjából megértem, de szeretnék rádióközvetítéseket hallgatni, viszont csak olyat találtam eddig, amit nem igazán értettem, túl gyors és magas szintű volt.


Tudtok esetleg ajánlani valamit, hogy egyszerre olvassam és hallgassam a franciául beszélőt?



2019. nov. 9. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A TV5MONDE-nak ha jól emlekszek van olyan része, ahol francia videókat nézhet az francia felirattal :) a weboldalon keresd😇
2019. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Journal en français facile avec sa transcription du lundi au vendredi

[link]

2019. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!