Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb C1-es...

Melyik a legkönnyebb C1-es Nyelvvizsga típus angolból?

Figyelt kérdés

B2-m már megvan, C1-et szeretnék. Tapasztalok?

Mik számítanak könnyűnek viszonylag a többi c1-hez képest? Origo, Euroexam vagy esetleg más?

Milyen részeket kell nagyon begyakorolnom az adott típushoz? Pl valamelyikbe kevesebben nyelvtan van ha jól tudom. Előre is kocce mindent



#nyelv #vizsga #nyelvvizsga #angol #C1 #Oooooooyeeeeeaaaaahboooooiiii
2019. nov. 14. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Language Cert. Alapból könnyű, ráadásul 50% felett megvan.
2019. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen B2 van neked? En most akarok B2t
2019. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ECL-em van és nem ajánlom. Kb épphogy meglett. Lehet h viszonylag erősebb Nyelvvizsga, viszont szivatosabb is. A szövegertes kacifantos, ki kell szűrni a lényeget, és kevés rá az idő. A hallott szövegrol meg inkább ne is beszéljünk. Rossz hangminoseg és sokszor érthetetlen, alig kivehető mit mond. Elnyeli, elharapja a végét és őőőő-zik benne egy csomót, zavaró
2019. nov. 14. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Dexam. Már Budapesten (Újpest Központban) is lehet vizsgázni, és már lehet szótárat használni is:

[link]

2019. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként B2 szinten is ezt ajánlom. Lehet választani B2 meg C1 szinten is, hogy reál vagy humán érdeklődésűeknek készített feladatsort akarsz-e, és akkor ha pl. nem érdekelnek a humán tantárgyak, akkor biztos nem fogsz belefutni egy olyasmi szövegbe, hogy mondjuk XY költő versei, hanem ehelyett valami számodra érdekesebbet kapsz, ami a reál tudományokhoz kapcsolódik. Na meg persze általános témájú szövegeket (mindkét típusban). Több feladatban is van ez, hogy más a humán meg a reál feladat a szóbelin is meg az írásbelin is. Szerintem ez tök jó. Meg nem is nehéz. És ez is olyan, hogy ha komplex vizsgára jelentkezel, akkor nem kell minden részen elérni a 60%-ot, hanem a többivel fel tudod húzni a gyengébb részt, és végül akkor is megkapod a nyelvvizsgát, ha pl. az írásbelin nem is volt meg a 60%-od. Nekem már van nyelvvizsgám, de ha mostanában akarnék menni, biztos ezt választanám angolból.
2019. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!