Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fogalmazasba segiteni...

Angol fogalmazasba segiteni valaki? Sos

Figyelt kérdés
Irnom kell holnapra egy 180-200 szavas beadandod. Tema:e-mail egy baratomnak,elmeselem neki hogy megfaztam/beteg lettem. Elore is nagyon koszonom❤️

2019. nov. 14. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Google Translate. Vagy mit vársz írjuk meg helyetted?
2019. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Dear friend!

I cath a cold. (runny nose, scratchy throat, and nonstop sneezing) Maybe I'll die tomorrow...


But I hope you are doing well.


Egyébként beírod keresőbe hogy email to friend és elég kimásolnod a sablon szöveget meg kiegészíteni 2-3 betegségre utaló szóval. Nehéz életed lesz a jövőben ha még a netről se tudsz össze lopni egy fogalmazást :D

2019. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsonek,nem,en csak normalis valaszolat varok,nem hasztalan beszologatast
2019. nov. 15. 05:51
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Kedvesem, én néha simán használom a Google Translatet ha kell valami hivatalos levelet írni SOS max kijavítom később.


Ennél nagyobb segítséget nem kaptál szerintem 😃


Mástól meg nem várhatod, hogy megírják a házikádat.

2019. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első nem beszólogatott. Ha azt hiszed, arra való ez az oldal, hogy helyetted írjuk meg a házidat, mert lusta disznó vagy és nem vagy képes magadtól megcsinálni, az a te bajod.


Az a *minimum*, hogy megírod, akármilyen helytelen is legyen. Ha ez megvan, akkor szívesen segítünk kijavítani.

2019. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!