Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga,...

Angol középfokú nyelvvizsga, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Euroexam, Origo, BME? Vagy más? Két tanárt is kérdeztem, az egyik az euroexamet javasolta. A másik az Origot vagy BME-t? Ezekhez könyveket esetleg, vagy felkészítő tanárt? Ti hogyan készültök fel rá?
2019. nov. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam próba érettségin euroexam-en, azt mondták ők nagyon sok oktató anyagot adnak ki tanulni és inkább kevesebb óra számot próbálnak leadni.
2019. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dexam. Még nem is hallottam olyanról, akinek nem sikerült. :)

A dexam.hu-n minden tudnivalót megtalálsz, gyakorló anyagot is, mintafeladatsorokat, mindent. Már szótárat is lehet használni, már Budapesten is lehet vizsgázni, és szerintem tök jó, hogy választható, hogy humán vagy reál beállítottságúaknak készült feladatsort akarsz-e megoldani.

2019. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nemrég voltam próba érettségin"

Nem érettségiről van szó, hanem nyelvvizsgáról.


"voltam próba érettségin euroexam-en"

Az euroexam nem tart próbaérettségit, csak próba nyelvvizsgát.


"azt mondták ők nagyon sok oktató anyagot adnak ki tanulni és inkább kevesebb óra számot próbálnak leadni"

Nem nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamról van szó, hanem magáról a nyelvvizsgáról.

2019. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Jöhetnek meg válaszok!
2019. nov. 17. 00:17
 5/5 anonim válasza:
ECL
2019. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!