Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tudná valaki javítani az...

Ki tudná valaki javítani az angol házimban a hibákat? (levélírás egy barátnak)

Figyelt kérdés

Érettségi feladat. Próbáltam nyomtatott betűkkel írni, de nem nagyon sikerült. Remélem azért olvasható. Van benne szóismétlés, még azon kéne változtatni, meg azt sem tudtam, hogy hova kell vessző. 🤔 Ezen kívül biztos van még benne hiba. A biztonság kedvéért feltettem magyarul is, ha valamelyik mondat annyira rossz lenne, hogy nem lehet megérteni angolul. 😆 Tudom, hogy hosszú, de hátha nem lesz benne olyan sok hiba, hogy sokat kelljen javítani, bár ezt kétlem. 😆


[link]


2019. nov. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem jónak tűnik. Ha van benne akkor nem feltűnő.

(Semmilyen végzettségem nincs angolból, szóval nem készpénz a véleményem.)

2019. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak benne hibák, akkor szerintem az elején és végén lehetne találni, ott másképp lehetne fogalmazni. De szerintem ígyis nagyon jó, inkább a betűk azok amik problémásabbak és a hibajavítozás, erről le kell szokni.
2019. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Talán annyit tanácsolnék hogy az "I think" helyett próbálj mást is használni hogy bővebbnek tűnjön a szókincsed (pl. I guess, I believe, to my mind, in my opinion...)
2019. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csúnya benne a hibajavítózás meg a betűk, de majd úgy is átírom még.

Köszönöm a válaszokat! 😊

2019. nov. 22. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyibe tartott volna ide kigepelni a kezzelirott szoveget? Ha te kerdezel, te varsz el segitseget, ne legy lusta.
2019. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, kissé elbátortalanodtam ettől a magasztalástól, meg a a hibajavítózás, mint hiba definíciótól. Na de legyen. :)

Az mi, hogy: I did a lot between the two? Látom a magyarban a vacillálást, de nem látom az angolban.

What city? A what használata...

I can find out lates? pláne mi az a lates? De a find out az nem tájékozódás.

A biztos érdekes... biztosa és a there are az olyan nagyon nem felel meg egymásnak.

2019. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor van lots of love ha lany vagy es fiunak irsz vagy forditva vagy lany a lanynak. Fiutol fiunak nincs.
2019. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne írhatná a fiú fiúnak lots of love-ot? LOL
2019. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!