Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet ingyen vagy támogatással...

Lehet ingyen vagy támogatással nyelvtanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés

Budapesten

Angol és német is érdekelne.

Találtam olyan ami regisztált munkanélkülieknek ingyenes. Én jelenleg nem dolgozom, tanulok. Van valami következménye ha jelentkeznék egy munkanélkülieknek támogatott tanfolyamra? Visszatérítendő vagy le kell dolgozni?



2019. dec. 6. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyilván ha leülök lehet otthon is nyelvet tanulni, de én valami komolyabbra gondoltam :)
2019. dec. 6. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én véletlen futottam bele egybe, azt a Dover Nyelviskolánál csináltam és a VEKOP támogatta. 120 óra volt, előzetes szintfelméréssel. Annyi volt a feltétel, hogy járjam végig (volt valami engedmény arra ha beteg vagy, vagy családi dolog, de már nem emlékszem hogyan volt), ha felfüggesztem, akkor ki kell fizetnem a hátralévő órákat.


Egy ismerősöm szólt az egészről, különben a többiek mesélték, hogy nekik gyanús volt, emlékszem is, hogy fb-n ment a "ingyenes nyelvtanfolyam" hirdetés, és ez is olyan volt. Csak jelentkezni kellett.


Fogalmam sincs, hogy milyen gyakran vagy hogyan lehet ilyenekbe belefutni, szerintem a megfelelő keresőszókkal érdemes bújni a netet.

2019. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy az egyetem biztosít ingyenes nyelvórát olyanoknak, akiknek nincs semmilyen nyelvvizsgájuk. de lehet csak az én egyetememen
2019. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A VEKOP képés tényleg nagyon jó, teljesen költség mentes ha nem haladja meg a hiányzások száma a 20%-ot. "Sajnos" már egy ilyen tanfolyamon részt vettem, és csak egy alkalommal lehet :) de ajánlom én is, több nyelviskola is indít képzést, dover-nek a facebookján elég gyakran meghírdetik.


Egyetemre még nem járok, de azt tudom hogy pl. az Eltén támogatják.

2019. dec. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!