Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legkönnyebb módja az...

Mi a legkönnyebb módja az angol nyelv tanulásnak?

Figyelt kérdés
Nyilván egyből mindenki rávágja hogy nézz médiát angolul. Ami helyes válasz, de én ennél egy kicsit részletesebben szeretném tudni hogy hogyan kell úgy angol médiát nézni hogy a lehető legeffektívebben tudjunk belőle angolul tanulni. Mind ezt úgy hogy egyensúlyban legyen az hogy élvezzük is és hogy mimnél többet tanuljunk belőle. Angol felirat az nyilván alap. Várom a kifejtő tippeket és tanácsokat, kinek mi vált be a legjobban. :)
2019. dec. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Költözz ki pénz nélkül!

Lesz motiváció!

2019. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem erre szavazok. Ha rendesen meg akarsz tanulni, ami alatt értem az írott szöveg megértését, a hallott szöveg megértését, az írásbeli fogalmazást, valamint a szóbeli kommunikációt, akkor vegyél egy tankönyvcsaládot, például az English File-t vagy a Pioneert! Az módszeresen fejleszti a tudásod. Ezt persze ki lehet egészíteni szűkített könyvek olvasásával, illetve hallgatásával, különböző hanganyagok hallgatásával.
2019. dec. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!