Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van esetleg valakinek TAPASZTA...

Van esetleg valakinek TAPASZTALATA a Brainturbó módszerről?

Figyelt kérdés
Látom, hogy van már egy- két kérdés a nyelvtanulásról, de elég régiek. Angolt szeretnék tanulni, de a magolás egyszerűen nem megy, sajnos. Sürgősen szeretnék olyan valakivel értekezni, aki ezzel a módszerrel tanult/tanul nyelvet, a tapasztalatairól. Nem vélemények érdekelnek, hanem személyes tapasztalatok!
2010. júl. 20. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Aminek ez a neve, azt akár el is felejtheted. Méregdrága kuruzslás hiszékeny pénzeszsákoknak. Rapid intenzív nyelvtanfolyam. Két hét alatt angolul és hasonlók. Egy nyelvet hosszú idő és sok gyakorlás árán lehet elsajátítani. Nincs de! Egy hatéves gyerek alapfokon beszéli az anyanyelvét, és anyanyelvű közegben van. 10 éves korára a középfokot. Felső fokra meg az emberek 90%-a el sem jut a saját anyanyelvén sem.


Ehhez mérj mindent.

2010. júl. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm "értékes"-nek szánt hozzászólásodat, de és kimondottan TAPASZTALATOKAT kértem, és nem véleményeket! Azért kösz.
2010. júl. 24. 06:48
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Dehát leírta a tapasztalatokat, ez teljesen így van!


Kamuk ezek a villám nyelvoktató akármik, akár a tv shop meg az ultrahangos szúnyogírtó.


Ezek egyszerűen az ostoba és lusta emberekre építenek!



Szerinted ha iylen "villám" módszerekkel éehetne hatékonyan nyelvet tanulni, akkor majd mások fektetnének be pénzt és időt féléves tanulmányutakra nyelvi környezetbe külföldre?


Ha ez működne, vagy igaz lenne akkor mindenki így tanulna nyelvet hiszen ez lenne a legkézenfekvőbb és a leggyorsabb módszer.

2010. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Mellesleg nem értem ha méga magolás sem megy ami a legegyszerűbb módszer, akkor miből gondolod hogy majd más módszerrel menni fog neked, vagy egyáltalán lesz hozzá kitartásod?
2010. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak próba-órán voltam eddig, érdekesnek tűnik, és akár még működhet is!?
2010. dec. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!