Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet felkészülni...

Hogyan lehet felkészülni C1-es angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek hogy hogy érdemes felkészülni felsőfokú angol nyelvvizsgára? Mit érdemes gyakorolni illetve hol érdemes letenni?
2019. dec. 15. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon csodálkozom, hogy még nem írták, hogy nulla nyelvtudásról anyanyelvire eljutni az csak annyi, hogy játékokat játszol és sorozatokat nézel. :)

Hasonló kérdés viszont ezer van, például egy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

Nem, mintha ott sok mindennel egyetértenék (Potter pajtást én nagyon lenézem az angol nyelv szépségeinek tekintetében), de választhatsz koncepciót. Én mondjuk azzal értek egyet, aki azt ajánlja, hogy újságokat olvass (a másik rögtön megmondja a tutit, hogy nem érdemes random cikkeket olvasni :D ), illetve magam kétfélét szoktam ajánlani, egy ismeretterjesztőt és egy politikait. Könyvben inkább valami nívósan szórakoztatót javasolnék, mondjuk Wodehouse-t, de hát ez meg olyan, hogy van, aki nem olvas, van, akinek botfüle van a humorhoz...

Ja, persze, azért azt ne felejtsük el, hogy csak kéne valami ismeretfejlesztés is, tehát bármelyik tankönyvsorozatból az Advanced kötet.

Persze, az is kérdés, hogy vajon csak ki akarod tikkelni a nyelvvizsga meglétét, vagy valóban használnád is a nyelvet.

Hogy melyik a legkönnyebb, azt én nem tudom.

Ha már senki nem írt.

2019. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!