Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Decemberi origó nyelvvizsga?

Decemberi origó nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor lesz eredmény? Kinek hogy sikerült az írásbeli, szóbeli, magnó?

2019. dec. 16. 15:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a 30napos határidő lejárta környékén,két ünnep közt lesz csak eredmény. Legalábbis az elmúlt évek tapasztalatai ezek. Úgy érzem, jól ment. A beszéd készség megfelelően sikerült. Egy gyengébb laborral sikeres lehet. A levélnél minden pontra kitértem, igyekeztem kötőszavakat használni. Hibák biztos vannak benne,a nyelvtan nem az erősségem. Nem igazán tudom, hogy milyen pontszámra számítsak,de remélem sikeres lett.

Te milyen érzésekkel várod az eredményt?

2019. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én az írásbelit már korábban megcsináltam, szóbelihez a min. pont kéne a laborból és meg lenne ez is😅
2019. dec. 16. 21:17
 3/27 anonim ***** válasza:
A sikertelen szóbelid is itt volt? A laboron múlt? Szigorúan pontoznak? Mert én a labortól tartok egy kicsit. Mert bár úgy éreztem, hogy értettem a szöveget, a nyelvvizsga gyakorlókönyv szerint viszont sokszor a javítókulcs mást ír, mint amiket én válaszolok. Nem tudom ebben mennyire rugalmasak.
2019. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Vagy eleve csak írásbelire mentél előtte? Bocsi, csak ez nem egyértelmű számomra.
2019. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jaaj nem, nem volt sikertelen szóbelim! Csak írásbelin voltam. És a labortól én is félek, nekem picit nehéz volt, egy kérdést szinte ki is hagytam... Nem emlékszel neked milyen szoveg volt? Nekem az elso az egy Amszterdamos és a másik meg egzotikus állatokról szólt, meg hogy milyen fertőzéseket terjesztenek
2019. dec. 17. 17:22
 6/27 anonim ***** válasza:
De, nekem is ez volt :)
2019. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 la601041 válasza:

Sziasztok,

én is november 29-30-án voltam német B2 komplexen.

Megváltozott az itk-os eredmény lekérdezős oldal felületet. Ott a vizsgára azt írja "nem sikerült" ha belekattintok pedig hogy nincs eredmény?!

Ezt szerintetek minek vegyem? Macsuti törzsek szerint nem jó előjel :D

2019. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, de most néztem meg és nekem azt írja hogy sikeres 😂
2019. dec. 17. 19:44
 9/27 anonim ***** válasza:
Itt olvastam, hogy másnak is volt ilyen problémája. De aztán nem tudom mi lett a vége... De úgy sejtem csak simán nincs még eredmény. Én mondjuk mindenhol azt olvasom csak hogy nincs eredmény. De azt is írták, hogy két fajta link van... Ti melyiket nézitek?
2019. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
[link] en ezt, es ott az összes vizsgám menüpontnál írja hogy sikeres szóbeli..
2019. dec. 17. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!