Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsga eredményközl...

Origó nyelvvizsga eredményközlő felület rejtélye: Kiknek mit jelez és mitől függ?

Figyelt kérdés

Többen írtátok, hogy habár eredmény nincs, mégis van akinek pontszámok nélkül kiírja, hogy "sikeres", "sikertelen" vizsga. Másoknak meg csak "a vizsgának még nincs eredménye"-t ír.

Mitől függ, hogy ki mit lát?

Tudnunk bármire is következtetni a kiírtakból? Vagy ez valami teljesen véletlenszerű rendszerhiba?


2019. dec. 21. 09:25
 1/5 anonim válasza:
Fogalmam sincs de engem már kikészít... nekem a vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye van csak. Nem is értem mások, hogy láthatnak sikeresr, sikertelent vagy lezártat. NEKEM SEMMI ILYEN NINCS!!!
2019. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is azt irja nincs eredmenye de mar rosszul vagyok....
2019. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laus baba válasza:
Nekem még azt írja, hogy a vizsgának jelenleg nincs eredménye!
2019. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laus baba válasza:

Kedves 1-es és 2-es válaszoló!

Nekem már felkerült az eredmény!

2019. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is látom már.
2019. dec. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!