Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középiskolás 10. es ként...

Középiskolás 10. es ként tudok év közben nyelvet váltani?

Figyelt kérdés

Általános óta tanulom a németet, édesanyám iratott németre akkor és most is arra erőszakolt rà 9.beiratkozáskor. Megőrít a tanàr és a nyelv maga se a kedvencem, angolul meg ugyan ugy néha jobban tudok mint az évfolyamtársaim akik angolosok. Németből idáig 5ös voltam most 10.be meg kegyelem kettes vagyok. Az éretségit németül nem tudnám megcsinálni.

Kikkel kell beszélnem hozzá hogy válthassak? Lehetséges?



2020. jan. 5. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnököddel, vagy az igazgatóval. Ha lehetséges mindenképp kell írnod különbözeti vizsgát, anélkül én esélytelennek látom. (Ha jól sikerül a vizsga szerintem válthatsz nyelvet, de ez az iskoládtól és a vezetőségtől is függ)
2020. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, en angolrol mentem at nemetre ugyanigy, ugyanilyen okokkal. Bar en tizenegyedik elejen mentem at, de a lenyeg ugyanaz. A masfel eves anyagbol kell tenned egy kulonbozeti vizsgat(nem nehez). Es igazabol ennyi.
2020. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amilyen jegyet kapsz, azt irjak a bizonyitvanyodba visszamenoleg.
2020. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!