Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felkészülés angol emeltre?

Felkészülés angol emeltre?

Figyelt kérdés
Ha idén nem vagyok faktos (11.-es vagyok), de felvenném jövő szeptemberben, akkor lenne elég időm felkeszülni angol emelt érettségire?

2020. jan. 7. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje tanulsz angolt? Hogy állsz belőle?

Az emelt kb. a B2 szintet jelenti, szóval szerintem fel lehet készülni rá.

2020. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2018-ban emelteztem. Rengeteg sorozatot néztem angolul, illetve megcsináltam szinte az összes érettségit. Faktos voltam, de semmit sem ért, nem ott tanultam meg angolul. Illetve szóbelire vettem egy könyvet amiben kidolgozott témák volta, és azt olvasgattam illetve kiírogattam belőle az idegen szavakat és próbáltam megjegyezni. Amúgy nem annyira durva, menni fog könnyen ha fogékony vagy az angol nyelvre. Ha nem akkor pedig sok szorgalom kell hozzá. Sok sikert!:)
2020. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!