Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hallott szövegértést fejlesztn...

Hallott szövegértést fejlesztni ilyen anyagokkal?

Figyelt kérdés

Van a youtube-on több olyan csatorna, ahol agolul tanítanak angolt.

Espresso English, Learn English with EnglishClass101, Simple English Videos.

English Club TV-nek vannak anyagai különböző szinteken.

[link]


Ha nem hallgatok kifejezetten nyelvtanulós szövegeket, hanem ezeket, akkor is fejlődhetek?

A felvett nyelvtanulós hanganyagok annyira erőltetettek nekem, nagyon nagyon unalmas hallgatni azokat a felvételeket.


2020. jan. 8. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el magad, itt egy külföldieknek magyart oktató videó:

https://www.youtube.com/watch?v=QIIA8c-N1pc


Itt pedig egy magyar kisgyerekeknek szánt rajzfilm:

https://www.youtube.com/watch?v=29mYYqSdbMg


Ha szerinted az első áll közelebb az anyanyelvi beszélőkhöz akkor tanulj oktató videókból, ha a rajzfilm akkor tanulj abból amit az anyanyelviek szórakoztatására készítettek.

2020. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ja, a magyar tanulós videó elég röhelyes 😱
2020. jan. 9. 09:09
 3/4 A kérdező kommentje:

Jesus leírtam ly-vel :D

Na mindegy ez már megmarad az utókornak :D

2020. jan. 9. 09:10
 4/4 anonim válasza:

szerintem legjobban a youtub os videósokból lehet tanulni. Én úgy tanultam meg az évek alatt középfokú szintig angolul hogy angolul néztem videókat. MINDENT

Valószínű azért volt nekem könnyű megtanulnom angolul videókból mert nekem volt egy 8 éves német tanult alapom.És aki tanult németet tudja jül hogy nagyon hasonlít néhány szó,és így ssze is lehet kapcsolni a szavakat.Én azt ajánlom ha meg szeretnél tanulni angolul,akkor érdemes tapasztalatom szerint mindent angolul nézni.


Remélem segítettem :)

2020. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!