Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgára lehet a...

Melyik nyelvvizsgára lehet a legalaposabban felkészülni?

Figyelt kérdés

Az Itolc vizsgát néztem, mert szimpi h számítógépes vizsga és 8 napon belül megvan az eredmény.

Viszont össz-vissz egy feladatlap van fent, amivel azért annyira nem lehet alaposan gyakorolni...


Melyik vizsga az, aminek a feladatait tényleg jó be lehet gyakorolni, mert sok a gyakorló anyaga? (és magát. a vizsgát is ajánlani lehetne persze)



kösziii


2020. jan. 14. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tudsz egy nyelvet, akkor semmi szükség konkrét feladatok 'begyakorlására'. Ha pedig mégis ez kell, akkor nincs valós tudás.
2020. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A nyelvtanárok azt mondják h kell gyakorolni a feladatokat, mert nagyon sokszor előfordul, hogy valaki tud angolul, de rá se néz a mintafeladatokra és megbukik mert azt se tudja mit kell csinálni és mi a követelmény.

vagy ez nem igaz?

2020. jan. 14. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki tényleg beszél egy nyelvet, annak nem lehet gondja. Én legalábbis se németre, se angolra nem készültem külön. Kivétel a szakmai nyelvvizsga, hisz oda a szakmát tudni kell.
2020. jan. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jól hangzik, mert nem szívesen csinálnék másik vizsgát.
2020. jan. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!