Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvből lehetne...

Milyen könyvből lehetne megtanulni a lehető legjobban angolul tanár nélkül?

Figyelt kérdés

gimiben tanultam angolul, de az vérszegény volt

tanárhoz nem akarok most fordulni

olvasásban, hallásban többmindent megértek, de a nyelvtant nem tudom, illetve emiatt beszélni se nagyon tudok, szókincs se elég, ha magamtól kéne fogalmaznom

még az Oxford tűnt olyan könyvnek, hogy lehet vele haladni, legalábbis amikor még gimis voltam



2020. jan. 23. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Például az English File-sorozatból, a Pioneer-sorozatból.
2020. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Oxford Angol nyelvtani gyakorlatok magyarázatokkal

vagy helyette Némethné Hock Ildikó Angol nyelvtan


kreatív angol, vagy valami más amivel szavakat tudsz tanulni, mondjuk erre a szóbeli felkészítő könyvek is jók


pl: 23 topics for teenagers, vagy más Lexika kiadós könyv, pl. 1000 Questions, 1000 answers


sok könyvet nem érdemes összeszedni, mert nem attól lesz tudásod, hanem attól amit elsajátítasz, szóval szerintem 1 nyelvtani könyv, és 1 amivel kifejezéseket/szavakat tanulsz az tökéletes


Languagecert nyelvvizsgának van felkészítő könyve, jó sok kifejezéssel és szóval, Akadémiai Kiadó kiadványa, magát ezt a nyelvvizsgát viszont kerüld el

2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyelvtanra Dohár Péter könyvét, szókincsfejlesztésre Instant tanulókártyákat javasolnám (van hozzá hangzó anyag is, egyből a kiejtést is lehet gyakorolni)


Kizárólag olyan anyagból tanulj ahol egyből hallod a kiejtést is minden egyes szónál

2020. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Solutions
2020. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2020. jan. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!