Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gyönyörű szépen megtanultam...

Gyönyörű szépen megtanultam angolul ennek a könyv segitségével, hasonlót tudtok ajánlani németből is?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 31. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyelvtani anyagot keresel mivel látom ez a könyv is az akkor Horváthné Lovas Márta:Német nyelvtan elmélet és gyakorlat című könyvét ajánlom ha szóbeli ismereteket szeretnél tanulni akkor van egy ilyen könyv hogy Felkészülés a német szóbeli érettségire és nyelvvizsgára (nagy A4 barna könyv). Nagyon jó eszméletlen sok szó van benne és kidolgozott téma részek szituációs gyakorlatok akár párban akár egyedül képleíráshoz anyag. Én nagyon szerettem meg az Egy híján húsz című könyvből tanulni. Abban pedig kidolgozott témákat találsz szintek szerint csoportosítva (B1 B2 C1) kidolgozva tehát folyó szöveg és egy két nyelvtani karikázós feladat és minden témához csoportosítva szavakat is adnak.
2020. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!