Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átlagosan hány évesen szoktak...

Átlagosan hány évesen szoktak alapfokú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
A Varga Katalin Gimnáziumba az angol-matek programba készülőknek szokott lenni nyelvvizsgájuk?

#átlag #nyelvvizsga #angol-matek
2020. febr. 3. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktak az emberek alapfokú nyelvvizsgát tenni. Szinte semmire nem használható, gimnáziumi felvételihez nem kell.
2020. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon kivételes eset, amikor alapfokú nyelvvizsga kellhet. Anniyra elemi szint, hogy kár időt és pénzt pocsékolni rá.
2020. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon ritkán tesz bárki is alapfokú nyelvvizsgát, de ha a szintje érdekel egy alsós már jó esetben le tudja tenni.
2020. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért alsósok még nem hinném,hogy lennének alapfokú szinten. De általános iskola végére egy biztos alapfok reális lehet.

Igaz,hogy nem sok helyre kérik ezt a papírt,de a vizsgahelyzet gyakorlása miatt,meg visszajelzésképp ,hogy hol tart a tudasod, érdemes lehet letenni. (Persze,ha anyagilag belefér)

2020. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A2 szint az általános iskola végére a követelmény, ha jól tudom

középiskola végére pedig B1 a követelmény

2020. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Általában 8. Osztályban
2020. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most vírus miatt 8.-ban nem kellet lerakni az A2-t de magán uton lelehetett tenni természetesen de sokan a volt oszátlyamból (köztük én is), a B1 raktuk le inkább. Nagyjából 25%-unk. Ez talán országos szinten is megállhatja a helyét szerintem.
2020. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!