Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kicsit elvagyok veszve,...

Kicsit elvagyok veszve, milyen alapfokú nyelvvizsgát érdemes csinálni diplomához?

Figyelt kérdés

Ahogy látom több féle helyen lehet. Melyiket érdemes?

Meg nyelvben sem vagyok biztos. Németet tanultam már picit. De elvileg lehet roma, meg eszperantó is és azok jóval könnyebbek.


Ha valaki kitudna okosítani, hogy merre lenne érdemes indulni hálás lennék. Valami jó cikk is jó lenne erről, próbáltam találni, de nem sok sikerrel.



2018. ápr. 28. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
melyik diplomához elég az alapfok? Nem közepet vagy felsőt kérnek mindenhol?
2018. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem az alap a közép és a felsőfok is az Origónál sikerült, angolból.

Alap és közép elsőre meglett, első 14 évesen a másik 20 évesen. Felsőfok másodjára sikerült, én nagyon emberbarátinak tartom ezt a vizsgát.

2018. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez még nagyon régi diploma, akkor egy közép és egy alap kellett.


Arra esetleg nincs tipped, hol érdemes online felkészítő anyagot keresni?

2018. ápr. 28. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A középfokúd melyik nyelvből van meg?
2018. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
angol. miért kérded, hogy német könnyebben megy angol után? :)
2018. ápr. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!