Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthon tudom az angol, de a...

Otthon tudom az angol, de a dolgozatban nem. Ez hogy vagy, smint van?

Figyelt kérdés

Megtanulom a szabályt,a szótáras szavakat,de a dolgozatom csaknem mindig karó. Van,hogy letudom fordítani otthon is a szöveget,míg iskolába fogalmam sincs mit írnak oda. Nem stresszelek rá a dolgozatra, szóval ez nem lehet az oka.

Ugyan ez van amúgy a matekkal is,hogy megtanulom, otthon és az órán jók,míg a dolgozataim szintén egyesek. Ezért matekból fel is lettem mentve.


Angolból már így középsuliban nem.


A helyesírásomról,ha nem jó van papírom.(mellékesen,mivel ebbe mindig belekötnek)


2020. febr. 10. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha matekból és magyarból is papírod van, akkor nyilván tanulási zavarod van, ami az idegen nyelvben is jelentkezik.
2020. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen arról is tudok. De én az angolt mindenkép meg szeretném tanulni. Nem érdekel,hogy ez mennyire lesz nehéz. Csak hogy tudnám megtanulni
2020. febr. 10. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet otthon sem tudod csak azt hiszed. Meg kell tanulnod tanulni, de néha ahhoz kell egy különtanár is. Nekem pl angol szavaknál az jött be és onnantól mindig ötösök voltak a szódogáim, hogy szókártyákat gyártottam. Egyik oldalukra angolul, másik oldalukra magyarul írtam fel a szavakat. Elkezdtem gyakorolni őket és addig nem álltam fel az asztaltól, amíg mindkét oldalát nem tudtam fejből az összes kártyának. először magyar oldallal felfelé voltak,amit tudtam jobbra raktam, amit nem balra, ha a végére értem a kupacnak, jöttek a bal oldalra pakoltak újból, amíg el nem fogytak aztán előlről az egész. Mikor már satbilan ment az összes, jött ugyanez csak úgy, hogy az angol oldal volt fölfelé.
2020. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!