Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek teljesen egyedül,...

Szerintetek teljesen egyedül, újrakezdőként el lehet jutni egy erős B2-es szintre a France-Euro-Express könyvsorozat alapján?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban három évig tanultam franciát, nagyon jól ment, érettségiztem belőle. Valószínűleg sokat segített, hogy olaszul felsőfokon tudok, s a két nyelv nagyon hasonlít egymásra. Sajnos azóta viszont nem nagyon használtam, így igencsak feledésbe merült. (Szinte mindent értek, ha írott szövegről van szó, sok mindent, ha szóban hallom, de beszélni nem nagyon tudnék.)

Újra szeretném kezdeni és mivel még megvannak a gimis könyveim (a fent említett France-Euro-Express), ezért adottnak tűnik, hogy azokat használnám.


2020. febr. 11. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!