Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki küldene Emelt szintű...

Valaki küldene Emelt szintű angol érettségire kidolgozott tételsort?

Figyelt kérdés
Lehetőleg PDF-ben vagy egyéb link ahol megtalálom. Nagyon meg köszönöm!
2020. febr. 28. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon konrét tételsort nem fogsz találni, mert 3 feladat van szóbeli angolon, és szinte bármit kérdzhetnek.


Én most voltam ősszel, a külföldi tanulásokról kérdezgettek, aztán a "TV commercials aimed at children should be banned" mondatról kellett érvelnem, végül néhány régi kép alapján szobákról kellett magamtól beszélnem. Na az utolsónál sok ötletem nem volt, hogy melyik témakörbe illeszthető be, a segítő képeken ugyanis kb. 4 egyforma régimódi nappali volt látható.


De én szerencsés voltam, évfolyamtársam a globalizációt húzta.


[link]


Talán ezen az oldalon van néhány kidolgozott témakör; neten van több mintafeladatsor szóbelihez, és az oktatas.hu -n van egy táblázat, hogy milyen tág témakörök fordulhatnak elő, de ezek tényleg nagyon tágak.

2020. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
témakörök vannak, ahhoz pedig szuper könyveket tudsz már venni, és nem is drágák :)
2020. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!