Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo vagy Euroexam nyelvvizsga?

Origo vagy Euroexam nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Most buktam meg komplex Origo nyelvvizsgán szerintetek azon kéne próbálnom még1x az Origot vagy inkább térjek át Euroexamre? Melyiket javasoljátok ebben az esetben? Szóbeli 41% írásbeli 45% szerintetek nyárig van esélyem ezt feltornázni nyár végéig? (Elkezdenék angolul filmet, sorozatokat nézni, több szót tanulni, cikkeket olvasni...)

2020. febr. 28. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Origó nekem sokkal könnyebb volt, 90%-os próbát írtam úgy, hogy Euron kb megbuktam volna azzal a béna tudással, ami volt nekem akkor. Euro írásbelije szerintem sokkal nehezebb, a szóbeli viszont mindkettőnél egyszerűbb. Én Eurot tettem végül, sikerült is gond nélkül.

Ezt a szintet pedig sok gyakorlással kb fél év alatt bőven feltornázhatod :) szerintem akkor próbálkozz újra, most ne, mert ahhoz túl kevés a %, hogy csak a szerencsére bízd a dolgot. Erősíts még mindenképp.

Sok sikert :)

2020. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eurora 4 hónap alatt készültem fel és sikerült. Előtte tizenéve nem vettem elő az angolt. Heti 4 óra tanárral + hétvégente 6-7 óra otthon + angolra állítottam a tv-t (skynews) és azt hallgattam az otthoni teendők közben hétköznap.
2020. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!