Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha magàntanàrnak mindig elöre...

Ha magàntanàrnak mindig elöre ki kellett fizetni 10 alkalmat (nekem nem kis penz) es nem oktat es visszakertem es azt mondta visszautalja, nem illdomo sürgetni?

Figyelt kérdés

Nem vàllal szemelyes talalkozo nelkül oktatàst.

Igy visszakertem a penzt mert elöre van fizetve 10 alkalom ilyen a rendszer.



Tegnap azt mondta visszautalja eddig nem utalta vissza.

Amugy nekem meg sürgös lenne a penz.

Most illendö lenne pàr napot ràvàrnom es bunkosag lenne sürgetni?

Annyi sem volt benne hogy szoljon elöre hogy bizonytalan ideig felfüggeszti az oktatast külön en kerestem fel ezzel hogy most nem tanulunk vagy mi lesz?


2020. ápr. 3. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudni, hogy mennyi ideje vársz a pénzre.

Hetente nyugodtan rá lehet szólni, utána gyakrabban, hogyha nem hajlandó megtenni. Egy 5 perces metódusról van szó, nem igaz, hogy képtelen rá. Ha meg nem tudja neten intézni, hanem ahhoz bankba kell mennie, akkor neked úgyis jó, hogy személyesen odaadja (ha neked megoldható, hogy odamész).


Tanulság: SOHA nem fizetünk előre. Vagy ha igen, akkor arról legalább egy átadási-vételi elismervény szülessen.

2020. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt többféle, egyenként igaz ideológiát lehet ütköztetni.

Például, azért nem kezdeményezte a visszaadást, mert abban a hitben van, hogy a járvány megszűntével visszaáll a járvány előtti állapot. Nem ő az egyetlen. A fele mozdonyt sem olvasztják be, hogy ez már nem kell, hiszen alig jár vonat.

Ezt a pénzt egyszer már kiadtad, elkönyvelted, hogy nincs, stb. Okés ezzel szemben az is, hogy esetleg pont a megváltozott körülmények miatt meg több pénzre van szükséged.


De a legegyszerűbb a kommunikáció. :)

2020. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap ota varok a penzre.
2020. ápr. 3. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még várj vele. Ha a hétvége folyamán nem küldi, akkor hétfőn rákérdezhetsz újra. Utána 3 naponta lehet azért emlékeztetni.
2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most neztem a bankot.utalta! Köszönet mindenkinek
2020. ápr. 3. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendezvous tanarno. Utalta. Altalaban 7 nap a hatarido.
2020. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha azt nezzük miota nem tanit az meg honapokban merhetö lassan
2020. ápr. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!