Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kire vonatkozik a nyelvvizsga...

Kire vonatkozik a nyelvvizsga mentesség?

Figyelt kérdés
Arra is aki 6-8 eve zaróvizsgázott?

2020. ápr. 7. 13:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mikor fog szerintetek megjelenni?
2020. ápr. 8. 18:16
 22/24 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy aki idén aug 31-ig záróvizsgázik, és még azok mindenki, akik előtte. Tehát az összes mindenki, aki 2020 szeptember 1 előtt csinált/fog csinálni sikeres záróvizsgát, és még mondjuk esetleg nincsen nyelvvizsgája. Szóval szerintem arra is, aki 6-8 éve záróvizsgázott.
2020. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
És vajon ha egy diplomához két nyelvvizsga kell de csak egy van meg? Akkor is érvényes az engedmény?
2020. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"És vajon ha egy diplomához két nyelvvizsga kell de csak egy van meg? Akkor is érvényes az engedmény?

"


Hm, én arra gondolok, hogy valószínűleg igen; mert magát a 'nyelvvizsga-kikötést' engedik el.

Tehát most azon gondolkodtak, hogy sok diploma ragadt bent, és akkor hogy miután lecsengett már a járvány, és újraéled a gazdaság, akkor majd szükségünk lehet sok diplomásra. Tehát a diplomákat akarják kiadni ezzel az eltörléssel; ez lenne a céljuk, tehát szerintem mind a kettőt elengedik.

2020. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!