Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik B2 nyelvvizsga az,...

Melyik B2 nyelvvizsga az, aminél a szövegértésben nem olyan szubjektívek a feladatok?

Figyelt kérdés

B2 szinten a szövegértés abból áll,hogy címeket kell rendelni szövegekhez.

Illetve, ABCD válaszra helyeset adni.


Én viszont gyakran tévesztek.Sohasem sikerül hibátlanra megcsinálni az ilyen gyakorlókat, mivel "túlgondolom".Hiába értem a szöveget, amit olvasok, a feladatban mondjuk 10-ből csak 7 válasz jó.


Melyik nyelvvizsga az, ami nem ilyen jellegű?


2020. ápr. 10. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl Corvinus.
2020. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik.
2020. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Origo szerintem egész egyszerűnek tűnik
2020. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Origon nagyon szubjektív a szövegértés! Az első szöveg után kifejtős kérdésekre kell válaszolni és néha nem teljesen egyértelmű mire akarnak rákérdezni. Ezért mikor készültem rá, a tanárom javasolta, hogy mindent írjak oda, mert nem lehet tudni mit vár a megoldókulcs. A hallásértésnél ugyanez van.

Úgyhogy az Origot ilyen szempontból egyáltalán nem ajánlom.

2020. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy értem alapvetően nem a szubjektivitással van a problémád. Hiszen annál objektívebb egy feladatsor, minél inkább a,b,c, stb. feleletválós. Egész egyszerűen amiket oldottál, még túl nehéz neked.

Én is az origót javaslom. Mert az, bár szubjektív,mivel szinte csak kifejtős kerdések vannak,de sokkal könnyebb,mint mondjuk egy TELC.

2020. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!