Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek van esély arra,...

Szerintetek van esély arra, hogy a kormány elfogadja Maruzsa ajánlását és csak írásbeli érettségi vizsgák legyenek?

Figyelt kérdés

Idén fogok előrehozott érettségit tenni angolból, de a szóbeli részétől nagyon rettegek. Ha belekérdeznek egy komolyabb témába, legalább 2 percet gondolkodnom kell, hogy megszólaljak, mert sokszor magyarul se tudnék rá mit mondani.

Nagyon megnyugodnék ha elfogadnák és csak írásbelizni kéne. Szerintetek van rá esély? Vagy menni fog ugyanúgy a szóbeli is?



2020. ápr. 14. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, el fogják fogadni, az érettségi dátuma még kérdéses szerintem.

Azt írtad előrehozott érettségit teszel, most nem úgy van, hogy eltörlik azokat erre az évre?? Én úgy tudom nem lehet idén, de valaki hátha jobban fogja tudni és kijavít :)

2020. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs. Azt se tudom, hogy végül bejelentik e ma vagy mi lesz. Semmi hír semmiről.
2020. ápr. 15. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, nem érettségizhetsz előrehozottan. Felháborító és nagyon sajnállak titeket..
2020. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Októberben érettségizünk a tanárunk elmondása szerint.

Mindenesetre jobb lesz ha egy kicsit művelődök a nyáron magyarul elsősorban mert tényleg sok témáról semmi fingom sincs. Például nálunk a tanár által kapott érettségi tételben volt szó abortuszról illetve gazdaságpolitikáról.

Hát magyarul sem tudnék erről beszélgetni, nemhogy angolul :/

2020. ápr. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!