Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol érettségivel...

Emelt angol érettségivel kapcsolatos kérdések ( Többi lent)?

Figyelt kérdés

Nem sikerült az idei emelt angol érettségi túl fényesena fiamnak és októberben meg kell ismételni.

Mire lehet számítani? Feladatok mennyire nehezek? Tanárok szóbelin milyenek? Hogyan készüljön rá?

Szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat.

Előre köszönöm!



2019. jún. 21. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A tavaszi és őszi érettségik ugyanolyan nehézségűnek vannak összeállítva. Ugyanolyan szintű nyelvtudást igényelnek.
2019. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamivel nehezebb szerintem, de aki tudja az mindkettőt tudja.
2019. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem sikerülne neki akkor májusban mehet megpróbálni újra vagy elbukta az egész érettségit már?
2019. jún. 22. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatja harmadjára is, de azért már fizetnetek kell majd.
2019. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Idén érettségiztem én is belőle és csak 4-esre sikerült úgy hogy van nyelvizsgàm és rendszeresen hasznàlom az angolt bàr igaz szinte semmit nem készültem rà xd szóval szerintem elég nehéz volt idén de àtmenni szerintem nem nehéz rajta mert van egy csomó feladat amin ajàndék pontokat lehet gyűjteni mint a levél vagy a szövegértés mondjuk idén talàn a legnehezebb része volt. Összességében szerintem az emelt szint màr nehezebb mint egy b2 szintű nyelvizsga
2019. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!