Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Titeket már értesített az...

Titeket már értesített az egyetem, hogy mikor és hogyan vehetők át a nyelvvizsga hiánya miatt bentmaradt diplomák?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 15. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízz a kiértesítésben. Neked kell az információnak utánamenni pl. az egyetem honlapja. Mivel még a 90-es évekből is vannak bent diplomák, nem hiszem, h. az akkori diákok aktuális elérhetősége meglenne az egyetemeknek (email cím még nem is nagyon volt kb.). Meg a későbbi diákok címei is változhattak azóta, ezért szerintem nem biztos, hogy egyenként mindenkit fel tud keresni az egyetem..Nincs rá kapacitás. Valamint arra is kell számítani, hogy nem hipphopp kapod meg a diplomádat, mert nem a polcon állt eddig, hanem még ki kell állítani, kinyomtatni, aláíratni stb.. Ebben a vírushelyzetben ez kicsit nehézkesebb lesz. (egyetemen dolgozom)
2020. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is most olvastam, pl a Debreceni Egyetem kiértesítését, hogy ez hónapokba fog telni.


[link]

2020. ápr. 15. 11:31
 3/15 A kérdező kommentje:

mert nem a polcon állt eddig, hanem még ki kell állítani, kinyomtatni, aláíratni stb


Az a baj, hogy ez nagyon nagy kapitális hiba az egyetemek részéről. Mert ugye mindent jobb már akkor legyártani, amikor leállamvizsgázik valaki. És akkor nem kell kapknodni, gyártani, mikor bemutatja a nyelvvizsgáját az adott személy.

2020. ápr. 15. 11:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Én felhívtam őket, azt mondták postázzák.
2020. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint max adategyeztetés lesz, de nem kell bemenni érte. Köszi az infot.
2020. ápr. 15. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
A diploma kiállítás feltétele, hogy minden követelménynek megfelelj. Ergo, ha nem volt meg anno a nyelvvizsgád, nem feleltél meg a követelményeknek, ezért nincs mire diplomát kiállítani. Vagyis többek között ezért nem nyomtatták ki korábban a diplomát, mikor záróvizsgát tettél. Szigorú számadásos papírra készül, amiből egy van. Nem lehet csak úgy feltételesbe kiállítani, h. majd talán egyszer jön az illető és hozza a nyelvvizsgát.
2020. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90-es években már feltétel volt a nyelvvizsga?
2020. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert ismerősömnek aki utólag mutatta be a nyelvvizsgát már ott figyelt előre elkészítve a diploma. Viszont mikor másik helyen én szintén utólag mutattam be a nyelvvizsgám,akkor csak az után állították ki. Ez vajon idővel változhatott, vagy iskolánként eltérő?
2020. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Iskolánként eltérhet. Minden egyetemnek van saját szabályzata, de olyan is előfordulhat, hogy önhatalmúlag kiállítják. Tapasztaltam már olyat, hogy egy iskola adminisztrátora nem volt tisztában a szabályokkal..
2020. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szegeden személyesen be kell majd menni érte, akkora blődséget.. amúgy nem kaptam még hivatalos értesítést,a honlapon találtam infókat és az adat egyeztetés módját .
2020. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!