Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga otthonról?

Matyas2001 kérdése:

Nyelvvizsga otthonról?

Figyelt kérdés
Hogyan működik az otthonról nyelvvizsga? Bárki nyelvvizsgázhat vagy csak aki egyetemen van? 11.osztályos vagyok, így is nyelvvizsgázhatok?
2020. ápr. 17. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárki. Kell hozzá gép, stabil internetkapcsolat, webkamera és mikrofon.
2020. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bertalan Molnár és ha pl: csak az írásbelit szeretném akkor is járna a plusz pont? (Még nem vagyok egyetemen 11.osztályos vagyok)
2020. ápr. 17. 17:49
 3/6 A kérdező kommentje:
A Bertalan Molnárt nem akartam le írni bocsi 🤭
2020. ápr. 17. 17:50
 4/6 Ambrus Klaudia válasza:
Bárki vizsgázhat, ugyanúgy, mint eddig. Ha jól tudom 14. életévet kell betölteni, de ez a sima nyelvvizsgázás esetében is igaz. Egyik ismerősöm az Euroexam FB oldalán olvasott az online nyelvvizsgázásról bővebben. Nézd meg, hátha ott van vmi kézzelfogható válasz. Ha jól tudom, internet és egy viszonylag jobb minőségü webkamera kell majd hozzá.
2020. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

“ ha pl: csak az írásbelit szeretném akkor is járna a plusz pont?”


Most igen, a járvány miatt, de ez egy speciális helyzet. Alapesetben csak a komplex nyelvvizsgáért jár pluszpont.

2020. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovasasa01 ***** válasza:

Az ixam kozpontnal voltam mar ilyesmin, teljesen emberi volt, elsore meg is lett, elotte az itolccal probalkoztam de ok probalnak minel tobbszor meghuzni a vizsgakon hogy tobbet fizess, a szobelijuk meg nagyon gaz volt. A batyam meselte az ilyen nagyobb kozpontokrol hogy mogottuk kesz maffiahalozat volt, szoval szerintem eurozni se annyira tuti

[link]

2020. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!