Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi kell ahhoz, hogy online...

Mi kell ahhoz, hogy online angol tanár legyek?

Figyelt kérdés

C1es angol érettségi 1honap múlva esedékes. De mivel dolgoztam külföldön, es ugy gondolom eleg jol megy az angol szeretném oktatni is. Jelképes összegért. Mi kell hozzá? Feltetel a nyelvizsga? Megbüntetnek ha csak ugy tartok orakat skypeon pl óránként 1000ftert? Nem Magyarországon élek. Ha valaki ingyen órákat tart azt is büntetik?

20/L



2020. ápr. 21. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ingyen akarsz órákat tartani, rengeteg szervezet keres önkénteseket. Ha pénzt kérsz érte, akkor az országban, ahol élsz kell érdeklődnöd, hogy mi a menete. Én külföldről tartok online órákat, vállalkozó vagyok, és számlaképesnek kell lenni. A legtöbb tanítvány nem kér számlát, nekem viszont kell az adózáshoz. És mivel online tanítasz, a pénz nem a zsebedbe megy, hanem online érkezik valamilyen módon, ezért nem lehet eltitkolni. A saját országodban érdeklődj, hogy mik a feltételek.
2020. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anettbp ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "online " angoltanár (egy szóba írjuk, ha nem vagy angol anyanyelvű!!), olyan van, hogy angoltanár, aki hajlandó és képes online IS tanítani. Attól, hogy jól beszélsz angolul még nem lettél angoltanár. Szerintem ne tanításként hirdesd magad, hanem társalgást vállalj.Természetesen nem mindegy, hogy hol éltél, milyen közösségben fordultál meg, akiknek a kiejtését és szófordulatait is elsajátítottad.
2020. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!