Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a nyelvvizsgákról? Melyiket ajánlanátok? Ecl vagy language cert?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

En ecl -en voltam ugyh csak ezzel van tapasztalatom

Igazbol nem tudom mit mondjak, en 4 honapoal elotte kezdtem el igy rendesen tanulni az angolt elotte is volt suliba de nem tanultam soha olyan nagyon komolyan ra.


Jartam kulon tanarhoz ott altalaban tobben voltunk es beszelgettunk mindig es eleg sokat segit ez, kaptam kidolgozott teteleket a temakrol.

Nem ugy h egy tomeny szoveg volt az egesz hanem tema es azon belul rengeteg kerdes ami gyakori es ezeket nagyon sokat tanultam, szotaraztam oket es igy oriasi tudast szereztem ahhoz kepest h ugymond 4 honapot tanultam angolt igazan. Ezen kivul otthonra kuldott feladatokat mindig readinget es listeninget olyat ami ecl szokott lenni es neha irtam levelet.

De igazabol level gyakorlasnal pl nem irtam olyan nagyon sokat hanem inkabb begyakoroltam a fontos mondatokat es bonyolultabb szerkezeteket es inkabb a tetelek tanulasaval tanultam meg a nyelvtani reszet nem pedig ugy h mondatokat irtam.


Vizsgan nekem egyedul a listeningel volt nehezsegem az azert nehezebb volt mint amit otthon gyakoroltam es azthittem h az nem lesz meg de meglett. Szobelihez a tetelek jok voltak nagyon, tobbi irasbeli sem volt rossz.

2020. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Language cert.
2020. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!