Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék filmeket, sorozato...

Hogy tudnék filmeket, sorozatokat vásárolni francia, német és spanyol nyelven?

Figyelt kérdés

Az angolt tudom gyakorolni, arra számos lehetőség van, de többé-kevésbé a fenti 3 nyelvet is beszélem, és szeretném szinten tartani a tudásomat. Tudom, hogy az amazon (com, de, es, fr) oldalról tudok fizikailag DVD-t és Blu-Ray-t venni, de inkább olyanra gondoltam, hogy kifizetem az árát és legálisan le tudom tölteni. Az a gond, hogy pl a Netflixen, HBO GO-n is leginkább angol hang van csak opciónak.

A másik pedig, hogy a kedvenc sorozataimat nézném, azok meg nem feltétlen vannak fent.



2020. máj. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A netflixen a némettel egy régióban vagyunk, itt meg tudod nézni, hogy mi elérhető.

[link]


Ezen kívül sok spanyol/mexikói sorozat van fent, értelemszerűen eredeti nyelven tudod nézni. Itt egy lista

[link]


Egy hónap ingyenes trial van a netflixen, érdemes lenne kipróbálni!

2020. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem bíztatlak semmi illegál dologra, de szinte az összes sorozat megtalálható német szinkronnal az alábbi honlapon:

[link]

2020. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Még várom azért a válaszokat, de köszi ezeket is!

Azt egyébként nem értem, hogy pl a Netflix miért nem vezet be olyan csomagot, ami pár euróval több, de cserébe lehet váltogatni a legnagyobb világnyelvek között: angol, német, francia, spanyol, olasz, orosz, akár kínai stb.

2020. máj. 3. 12:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg most is át lehet állítani a régiót, de elég macerás.
2020. máj. 3. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
VPN a barátod és máris megoldva a régió kérdés.
2020. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Az ncore-on vannak német nyelvű filmek és sorozatok igaz az angol nyelvűek közé van elrejtve. A multkor nekem sikerült letöltenem a trónok harca sorozatot német nyelven pedig angolul akartam.
2020. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!