Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gimnáziumi évek fő anyagai?

Gimnáziumi évek fő anyagai?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni, hogy a gimnáziumi évek (9, 10, 11, 12) fő tananyagai melyik évben mik?


Köszönöm a válaszokat



2020. máj. 7. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy angolbol
2020. máj. 7. 17:25
 2/2 anonim ***** válasza:
A gimnáziumok többségében év elején szintfelmérő feladatot írtok, és az alapján osztanak be csoportokba. Ebből adódik, hogy a fő tananyag mi lesz, mertha a kezdő csoportba raknak be, akkor elejéről kezditek, de ha haladóba, akkor kihagytok egy csomó mindent. Én annak idején hála égnek a legerősebb csiportba kerültem be, ahol nyelvtant egyáltalán nem is vettünk, mert azt már tudtuk. Csak szókincset fejlesztettünk. Annyi az egyedüli közös, hogy elméletileg 12.év végére B1 szinten kéne mindenkinek tartania, de van aki ezt nem éri el, de olyan is van aki már a C2-s nyelvvizsgát is letette. Szóval attól függnek a tanult témakörök, hogy mennyire jól írod meg a szintfelmérőt.
2020. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!