Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek itt már esetleg van...

Valakinek itt már esetleg van tapasztalata az online nyelvvizsga terén? (főként az euroexam érdekelne)

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én jövőhéten vizsgázom, de még nem kaptam semmilyen emailt, pedig azt írták 10 nappal előtte tájékoztatnak. Van fent a honlapjukon két dokumentum is meg egy csomó leírás, de egyelőre még fogalmam sincs mi vonatkozik rám, meg mit mikor kell letölteni, meg képeket feltölteni. Nagyon túlbonyolították, meg nem is túl egyértelmű. Eddig nem jön be.
2020. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam májusban. A vizsga előtt volt egy online konzi ahol segítettek beállítani a másodlagos kamerát, illetve szintén a vizsga előtt le kell töltened a vizsgaszoftvert és a zoom-ot. Mindenképp próbáld ki a zoomot mert volt akinek pl nem ment a hang meg ilyesmi. A szoftverbe fel kell töltened a személyidet, képet magadról meg a helységről ilyesmi, de ha letöltöd akkor teljesen egyértelmű hogy mit kell csinálni. Akik felügyeltek segítőkészek voltak és kedvesek. Maga a vizsga nyilván ugyanaz mint papíron, a levélnél a szoftver számolja a szavakat ami szerintem tökre hasznos. Számolja az időt is a szoftver illetve szól ha már csak 10 meg 1 perced van hátra. Szerintem alapvetően jól szervezett és átgondolt volt a vizsga én megvolt elégedve abszolút.
2020. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáztam 30-án C1-en. Nem volt rossz, de az egész napom elment vele, csúszás is volt a szóbelin. A listeningnél 5 perccel kevesebb időnk volt, mondjuk pont be tudtam fejezni, de ez elég gáz.
2020. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy most hogy így mondod ugyanezek a B2-n is problémák voltak. Nekem is csúszott kb fél órát a szóbeli, és a hallgatás is előbb fejeződött be, pedig számítottam rá hogy még egy-két szót meg tudok nézni a szótárban.
2020. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt gondom, szóbelin 5 perces késés volt, az írásbeli részén meg minden zökkenőmentesen ment végig. segítőkész volt a teremfelügyelő is, egy rossz szavam nem lehet az online vizsgára.
2020. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!