Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen filmekből érdemes...

Milyen filmekből érdemes angolt tanulni?

Figyelt kérdés
Van egy kezdő szintű ismeretem, amut szeretnék fejleszteni. Arra gondoltam, hogy filmeket nézbék feliratozva. Angol nyelv, magyar felirat. Vagy fordítva lenne érdemes? Jobb lenne gyerek rajzfilmekkel? Mi a véleményetek? Eaetleg konkrét film ajánlatok amiben lassan beszélnek?
2020. máj. 11. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Telóról írtam, néha mellé bökök. Bocs.
2020. máj. 11. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Angol film, angol felirat, máshogy nincs értelme. Ha valamit nagyon nem értesz, megállítod és megnézed mit jelent.
2020. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a feliratos modszer azert nem tetszik, mert egy kezdo nem tud koncentralni a beszedre Es irasra egyszerre.


En csakis felirat nelkul kezdtem annak idejen, es igen, gyerekeknek szolokat. Gyerekkonyvek olvasasaval egyutt.

2020. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!