Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nem megy olyan jól az...

Ha nem megy olyan jól az angol viszont a tananyag nagyrésze csak így van fent a neten/így érhető el, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a google fordító-t használom, aztán elolvasom, mit fordított, majd ha úgy érzem, ez teljesen magyartalan vagy helytelen, megpróbálom "kitalálni mire gondolt a költő".

Informatikát tanulok, aminek az anyanyelve az angol, de még nekem is vannak gondjaim az angollal, ezzel orvoslom. Ha van egy kevés tudásod az angolhoz, akkor szerintem neked is menni fog.

2020. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szánj az angol tanulásra minden nap egy fél-háromnegyed órát. A napok száma az, ami közelít a végtelenhez, és így a ráfordított energia is. Átlagemberben ez fejlődést okoz. Minél többet foglalkozol vele, annál magabiztosabb leszel.

Ma a Google fordító szerintem nem igényel kevesebb fejtörést, mint az eredeti, ha már a szigorúan vett szakmai tanulmányok szövegeiről van szó, amelyekkel kapcsolatban csak nem tagadható már némi ismeret: "A fém különösen alkalmas a földelővezetékkel történő földelésre Víz-, gáz- vagy radiátorcső festés nélkül, valószínűleg egy huzal körültekerve. Egy nagy köröm a a nedves kerti talaj szintén nagyon megfelelő. Ki ismeri az útját? közvetlenül csatlakoztatható egy földelt aljzat védővezetékéhez

föld (vigyázat: nem laikusok számára!)."

2020. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt tudom mondani mint az első, kezd el olvasani, ha nem tudsz egy szavat szótárzad ki, írd le és a nap végén olvasgasd át. Én így tanultam meg angolul, nem tökéletesen, de megértenek és én is megértem őket.
2020. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!