Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez helyes angolul? If you...

Ez helyes angolul? If you saw thousands of pedestrians crossing the street on an average crossing of Tokyo, then you would surely get baffled too.

Figyelt kérdés
Egy korábbi,más által feltett kérdésre próbáltam magamban válaszolni, kicsit átírva..
2020. máj. 21. 15:31
 1/6 chtt ***** válasza:

Szándékosan írtad át feltételes módra (ha látnál több ezer gyalogost...)?

crossing an average zebra/pedestrian crossin in Tokyo (then - nem kell)

2020. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.. , vagy nem kell..ilyen esetben? Ilyenkor a see/will jobb ?
2020. máj. 21. 20:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ugye arról van szól, hogy én aki mondom arra gondol, hogy a másik biztos nem látott még ilyent és ezért.., ha látna, akkor biztos ő is csak nézne zavartan..
2020. máj. 21. 20:26
 4/6 chtt ***** válasza:
A másik kérdésben feltett magyar mondatra gondolva válaszoltam, ott nem rémlik "látna" - nekem amúgy mindegy. :)
2020. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

A masik kerdes itt van.

Szerintem a tied.

Miert probaltad “egy kicsit atirni “?


Mondat:de te nem leszel annyira nyugodt, ha meglátod hogy egy álltalános Tokió-i gyalogátkelőhelyen, egyszerre 3-4 ezer japán megy át (a zebrán) Köszönöm ha segítetek.


Akkor meg volt keped rakerdezni, hogy a megadott valasz helyes e.

Angol tanarno valaszolt, szoval egy nagy koszonom boven eleg lett volna.

2020. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Chtt köszönöm, pontot már korábban adtam.


#5 khmm... hát ezt a sok sületlenséget..

2020. máj. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!