Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van esélyem így megcsinálni a...

Van esélyem így megcsinálni a C1 nyelvvizsgát angolból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az iskolában végig angolt tanultam, az érettségin 94%-ot értem el belőle középszinten, illetve pér éve szereztem B2 nyelvvizsgát (ECL) is belőle, igaz csak 70% körül lett de azóta szerintem fejlődtem bőven.

Van esélyem így a C1-re, ha készülök rá?


A szóbeli részétől tartok kicsit, az nem az erősségem, leginkább azzal van bajom, hogy vannak témák amikről magyarul se tudnék sok mindent mondani..



2020. jún. 8. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha készülsz, akkor van esélyed. Vannak mintafeladatok a neten. De lehet venni gyakorlókönyvet is, amiben több feladat van.

A szóbeli témákat előre végig kell gondolni, hogy melyikről, mit mondanál. Ne hagyatkozz arra, hogy majd mondasz valamit. Arra is készülni kell.

Egyébként én is a szóbelitől félek leginkább :) Megnéztem a neten egy C1 szintű szóbeli vizsgát, és annyira nem volt durva, mint amire számítottam.

Ha van ismerősöd, aki szintén akar nyelvvizsgázni, akkor lehettek egymás párjai a szóbelin, és akkor meg előre tudtok gyakorolni témákat.

2020. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek téged, nem tudom biztosra mondani, hogy sikerülne-e, viszont véleményem szerint készüléssel nem nagy az esélye annak, hogy ne sikerülne.
2020. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálj meg online C1-es nyelvvizsgákat, aztán ott lepontozza neked, és láthatod mennyire megy, mennyit kell fejlődni.

A szóbelivel kapcsolatban meg azt javasolnám, hogy dolgozd ki a tételeket, netről keress róla kész esszéket, alakítsd át kicsit és kész. Csomó forrás van erről neten, hisz elég sokan nyelvvizsgáztak már, ebből aztán nem lesz hiány.

2020. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pl. itt ez az oldal, és még hasonlókon találsz majd más témákban: [link]

Ebből aztán bőven kiveheted az infókat, lesz miről beszélned.Csak keresned kell.

2020. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!