Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Euroexam nyelvvizsgára...

Ha Euroexam nyelvvizsgára online jelentkezek, akkor meg tudom adni annak a nevét, akivel a szóbelin vizsgázni szeretnék? Csak a jelentkezést szeretném online megcsinálni, magát a nyelvvizsgát hagyományosan.

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy online-nál nem lehet:


A jelentkezési lapon ez van:



"Szóbeli partner


Mivel a szóbeli vizsga párosával történik, Ön megadhatja egy vizsgázó társa nevét, akivel együtt kíván a szóbelin részt venni. Ezt a kérést kizárólag akkor tudjuk teljesíteni, ha kölcsönösen egymást jelölik párjuknak és jelentkezési lapjukat ugyanazon Vizsgahelyre nyújtják be. A regisztráció után érkezett kívánságokat nem tudjuk figyelembe venni! A választott vizsgázó neve:"

2020. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én online jelentkeztem és meg tudtam adni a szóbeli partneremet. #1
2020. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul logikáztam ki. :) (2-es)
2020. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 1-es,te azután tudtad megadni a partnered nevét, hogy rámentél arra, hogy jelentkezés leadása? Mert ahogy látom, előtte nem lehet megadni.
2020. jún. 15. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól emlékszem utólag lehetett megadni.
2020. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is így lehettem a párommal. Írni kell a support@euroexam.org emailre, mindkettőtöknek, leírjátok a levélben a párotok nevét, a sajátotokat, édesanyád születési nevét, és a születési dátumod. :)
2020. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!