Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme letenni alapfokú...

Van értelme letenni alapfokú nyelvvizsgakat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Van diploma amihez alapfokú nyelvvizsga feltétel.
2020. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A nyelvvizsgáknak alapból nincs értelmük ha nem diplomához kell vagy a munkahelyen adnak a papírért több pénzt. Manapság már negyre kevesebb helyen kérik a nyelvvizsga meglétét vagy a bizonyítványt róla. A tudást kérik és tesztelik ahol szükség van a nyelvtudásra.
2020. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én annó nyolcadikban csináltam alapfokú nyelvvizsgát. Túl sok értelme nem volt, de "menő" voltam gimiben, hogy rendelkezem ilyennel. Ezen kívül azért volt jó, mert tapasztalatot szereztem, így mikor középfokra mentem, akkor már tudtam, hogy mi vár rám.
2020. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Semmilyen nyelvvizsgának nincs értelme. Papírok, amiket azért hoztak létre, hogy további papírok előkövetleményei lehessenek (pl diploma), ami aztán olyan papír, ami előkövetelménye más papíroknak (msc), ami .... érted...


Értelme nincs. De ha a játékszabályok szerint akarsz játszani, akkor muszáj.


Jah. Alapnak sem sok értelme van, de több, mint a semminek, mert papír.

2020. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs (még "gyakorlásnak" sem egy magasabb szintű nyelvvizsgához), hacsak nem kifejezetten ez a feltétel valahol. Pl. van olyan képzés, ahol a MÁSODIK nyelvvizsga már lehet alapfokú is - bár ennek semmi értelme nincs.
2020. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapfokú nyelvvizsgát van ahol kérnek viszont nagyon kevés helyre

Igazából diplomához és munkákhoz is ahol kérnek nyelvvizsgát ott általában B2-t szoktak

2020. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!