Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik (angol nyelvű) francia...

Melyik (angol nyelvű) francia nyelvkönyv a legjobb?

Figyelt kérdés
Nyelvtanár nélkül „otthon” szeretnék megtanulni franciául. Az is fontos lenne, hogy angol és ne magyar nyelven íródjon, (ezt a két nyelvet hasonlóbbnak érzem egymáshoz mint a magyart). Valaki tudna ajánlani ilyen könyveket?

2020. jún. 25. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Assimil például.
2020. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Façon de parler vagy Voilà nyelvkönyv sorozatok
2020. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szabad megjegyeznem, nagy fába vágod a fejszéd. Előző voltam.
2020. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Miért, mi a probléma vele?
2020. jún. 25. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi :)
2020. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak második nyelvnek szeretném. az angolt tanulom emelt szinten, és mivel angol egyetemre akarok továbbtanulni, jól jönne valami „idegen” nyelv is (a magyar nem hinném hogy különösebben érdekli őket).
2020. jún. 25. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
És ott milyen szakon, hogy kell hozzá második nyelv is?
2020. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem arra alapozok, hogy az elvárásainak teljesítsem. Hanem, hogy még más is van mellettem, és amikor túl jelentkezés van. Akkor ez is egy jó pont legyen mellettem.
2020. jún. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!