Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv. Hol lehet a legrövidebb...

Thepityu kérdése:

Üdv. Hol lehet a legrövidebbb idő alatt össze szedni német tudást?

Figyelt kérdés

Minősített hegesztő vagyok ,meg szeretnék tanulni németül hogy Ausztriában vállalhassak munkát , kezdetben akár magyar cégen keresztül...Van megtakarításom , motivált vagyok , valami iskola rendszerű oktatás érdekelne ,láttam ilyen 5x5óra 5 hetes ...csak nem tudom ezek jók e vagy csak lehuzasra mennek?


Aki tud helyet ahol el lehet sajátítani alapokat kérem ne tartsa magába.(mondly germant mar nyomatom telon de lassan haladok)



2020. jún. 25. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Németországban.
2020. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy Ausztriában, Svájcban, stb. = német nyelvterületen.

Más módszerrel igen, időigényesebb.

"iskola rendszerű oktatás érdekelne ,láttam ilyen 5x5óra 5 hetes"

Hogy érted azt, hogy iskola rendszerű? Ez egy sima tanfolyam lehet. Az meg van ezer helyen ezer féle.

2020. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Minden embernél más válik be.

- Nézz filmeket/sorozatokat! Állítsd át a nyelvet és tegyél alá NÉMET feliratot.

- Olvass könyveket! Legjobb ha már olvasott regényeket veszel meg német nyelven és olvasol el.

- Youtube tanuló videók is rengeteget tudnak segíteni.

-Vegyél nyelvtan könyvet és ülj neki tanulni.

- Ha van valaki a közelben, aki tanulta a nyelvet, kezdj el beszélgetni vele. Ez az a legfontosabb pont.

- Szerintem érdemes lenne befizetni egy intenzív tanfolyamra, ahol szakértők kezdenek el foglalkozni veled.

Ne feltétlenül menjél magánba, néha sokat dob a motiváción ha vannak társaid.

- Ne add fel! A német egy nehéz nyelv, de nem lehetetlen. Német nyelvű területen pedig úgyis rád fog ragadni valami!


Ha kérdésed van, nyugodtan írj privátot.

2020. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szinten vagy? Mármint A1, A2…
2020. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen 0án vagyok , elkezdtem intenziv tanfolyamra járni, heti 25 óra de rengetek tananyag ez es nem a sajat tempom , most magan tanar a terv.
2020. aug. 8. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Hármas ill. Négyes hozzászóló vagyok. (Miért lettem lepontozva??). Tényleg azt ajánlom, hogy kezd el filmketet, sorozatokat nézni, akár felirattal ha kezdő vagy. Nézz youtubon német nyelvű videókat és ha lehetséges menj ki egy két napra egy német nyelvű területre, hogy halld és szokd egy picit a nyelvet. Használj Duolingot vagy babbelt.


Ezeket az osztrák némettanárok ajánlották még annó nekem és tényleg beválik!

2020. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hol lehet a legrövidebbb idő alatt össze szedni német tudást?

...

elkezdtem intenziv tanfolyamra járni, heti 25 óra de rengetek tananyag ez es nem a sajat tempom"


Hát pedig ha a lehető legrövidebb idő alatt akarod összeszedni a tudást, akkor a lehető legintenzívebben kell csinálni.

Magántanárral is lehet, de ha azt várod a magántanártól, hogy minél lassabban tanítson, akkor annál több pénzbe fog kerülni...

2020. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!