Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a spanyol mondat?

Mit jelent ez a spanyol mondat?

Figyelt kérdés

Egy dalban hallottam. Nem biztos, hogy pontosan így volt, de szerintem ezt mondták.

Y en un segundo, vamos a dar al vuelta mundo


2020. jún. 30. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Fordító remekül tud segíteni neked ebben.
2020. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de én most szabad fordításra lennék kíváncsi, nem olyanra amit szóról szóra fordít le egy gép. Sokszor néztem már egyes mondatok jelentését angolul, Google fordításával, de tök mást jelentett.
2020. jún. 30. 16:38
 3/5 anonim válasza:
100%

És egy másodperc/pillanat múlva körbejárjuk/körbe fogjuk járni a világot


én kb így fordítanám

2020. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 6. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Csak zárójelben, hogy az egy hete általam javasolt Google Translate ezt adta ki: Egy pillanat múlva körbejárjuk a világot. Ha ez nem volt elég jó, akkor nem értem hogy a harmadik válaszban mi az annyira szuper?


(Nem elvéve természetesen a válaszadó érdeméből és hasznosnak szavazva a válaszát:))

2020. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!