Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvű könyvek, amelyek...

Angol nyelvű könyvek, amelyek azonos szinten vannak egy üzleti szaknyelvi nyelvvizsgafelkészítő könyvvel? B2-C1 egyaránt jó

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magyarul sok van, de sajnos nekem olyan kéne, ami teljesen angol, az írójával kezdve. Tudom, hogy amerikában minek lenne angol nyelvvizsgára felkészítő könyv, de hátha van valami hasonló, aminek a szintje és a szókincse legalább megegyezik:D


Emellett bármilyen kommunikációval kapcsolatos könyvnek is nagyon örülnék, szintén ilyen szinten, B2-C1-ben.


Nagyon hálás lennék! Akár link is jó, én teljesen hiába kerestem, csak magyarokat adott ki:(



2020. júl. 17. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A bookdepository-n találhatsz ezerfélét.


Ingyen szállítanak Magyarországra is. Kicsit sok időbe telik (3-4 hét), de még sosem volt gond vele.


[link]

2020. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát B2 vagy C1 szintű könyvet keresel? Bármelyik B2 vagy C1 szintre besorolt könyv ugyanaz a szint (pont ezért sorolták be az adott szintbe).

[link]

[link]

2020. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!