Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelviskolaval tudnék 2 hónap...

Nyelviskolaval tudnék 2 hónap alatt nyelvvizsgát szerezni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha a nyelvtanuláshoz is annyi érzéked van, mint az értelmes kérdések kiírásához, akkor nem valószínű.

(Milyen nyelv, milyen nyelviskola, milyen nyelvvizsga, milyen szinten állsz az adott nyelvből, stb, stb, stb...)

2020. júl. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Buta vagy mint a föld, úgyhogy nem.
2020. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nulláról indulva semmi esély, ha van egy erős B1-es szinted akkor van esélyed a B2-re.
2020. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én februárban kezdtem készülni az angol B2-re magántanárral, júniusban lett meg. Heti kétszer jártam és azért tettem bele energiát. Ezt úgy hogy B2 alján voltam szöveg és hallásértésből (passzív szókincs megvolt), de gyakorlatilag az összes nyelvtant át kellett nézni, meg persze szóbelire a témakörök. Ha te is kb így állsz akkor végül is talán meg lehet csinálni. A nyelvvizsga csak egy vizsga, ha gyorsan kell elég célirányosan fel lehet rá készülni (ezért nem feltétlenül tükrözi a valós nyelvtudást.)Viszont én azt tapasztaltam hogy a csoportos órák nem olyan hatékonyak mint ha csak egyedül vagy, bár kétségtelenül olcsóbbak.
2020. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!