Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lovári nyelvvizsából akik...

Lovári nyelvvizsából akik vizsgáztak már ( B2. középfok) véleményekre lennék kiváncsi. ?

Figyelt kérdés

Lovári nyelvből szeretnék B2 nyelvvizsgát. Érdekelne hogy kinek milyen tapasztalatai vannak erről a nyelvből,mennyire nehéz, vizsgáztatók milyenek...stb. b Illetve szóbeli kész tételeket le lehet tölteni valahonnan ? Úgy amblock érdekelnének atapasztalatok.


Válaszokat előre is köszönöm.



#nyelvvizsga #Lovári #nyelvtanulás,
2020. júl. 30. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Pesten tanultam az Ezrában. A tanár teljesen korrekt, kiscsoportos foglalkozás volt. Igaz, akkor még nem volt lehetőség Budapesten vizsgázni, ezért ahhoz utazni kellett, de már akkor folyamatban volt a lehetőség intézése. Az órák jó hangulatúak voltak, a vizsga nem volt vészes. Csak ajánlani tudom.
2020. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szóbeli hogy épül fel ? tételek vannak és azokból kell húzni ?
2020. júl. 31. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés volt, illetve képről kellett beszélni. Nekem egy nyári fényképem volt egy parkban, és hogy mit látsz a fényképen. Nyár van, meleg van, úgy gondolom, hogy valamilyen rendezvény van. Sokan vannak, gyerekekkel, valószínűleg családi program. Van rengeteg zászló, fák stb. Amit nem tudsz, azt körbe kell írni. Például volt levélírós feladat, amiben olyanokat kellett írni, hogy megyek a fogorvoshoz, de nincs olyan, hogy fogorvos, és körül kellett írni, hogy a fogaknak az orvosa.
2020. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Még egy kérdés : az írásbeli miből áll ?
2020. aug. 1. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szövegértésből (a hallgatott szöveg alapján kell kérdésekre válaszolni), illetve van fordítás, levél írás. Bár úgy rémlik, hogy a szöveg hallgatás a szóbeli napján volt reggel, és utána sorbam mentünk szóbelizni. Van nyelvtani rész is, felelet választás.
2020. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értelmezem, nem tételszerű a szóbeli, hogy húzni kell tételt és beszélni róla ?


Illetve ott a helyszínen közlik hogy siekrült-e vagy sem a vizsga ?

2020. aug. 20. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem közölték rögtön, a honlapot kellett figyelni. Halványan, most, hogy mondod, volt valami tétel szerű dolog is, mert beszélgettünk a vizsgáztatóval, hogy tévét vásároltam, de valami miatt nem felelt meg, és kérem vissza a pénzemet, de nem most volt már.

Nem kell tőle félni :) A német alapom sokkal keményebb volt annak idején.

2020. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Miért lett divat ebből szenny nElvből vizxgázni?

Yz egész szókinse nem tesz ki 200 szót, nyelvtanáról nem is beszélve és a használhatósága annyit se ér.


Ja ezért? Aki nem tud normális nyelvből gyenge középfokot az megy lovárira, mert elismert nyelvvizsgát ad? Mindent értek.


És tudom, tudom. Jogos kritika megfogalmazásáért rasszista vagyok. Régi lemez. Elég kopott is. De nem eléggé.

2020. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Miért lett divat ebből szenny nElvből vizxgázni?"

Miért szenny?

"Yz egész szókinse nem tesz ki 200 szót"

Rossz forrásból tájékozódsz.

"nyelvtanáról nem is beszélve"

Igencsak komplex nyelvtana van.

"Jogos kritika megfogalmazásáért rasszista vagyok."

Nem jogos kritikáról van szó, hanem tájékozatlanságról. Ráadásul szennynek neveztél egy nyelvet, de az okát nem árultad el.

2020. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!