Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol melle elkezdenek meg...

Angol melle elkezdenek meg egy nyelvet amivel konnyen lehet nyelvvizsagm milyen lehet a lovári es az eszperantó? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Oyan velemenye nagyon erdeklne akinek van a 2kozul valanelyik? Segítsetek
2019. aug. 3. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen felesleges nyelvek, soha semmire nem fogod használni egyiket se. Ha pénzt, munkát és időt akarsz egy új nyelvbe belefektetni, akkor már tanulj valami élő nyelvet, még ha az nehezebb is, mint egy lovári, egy alapfokúval egy élő nyelvből többre mégy, mint egy középpel egy humbug bullshitből.
2019. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem csak a plusz pont miatt kene egyetemre. Szval nem feltetlen fontos h hasznalni tudjam
2019. aug. 3. 10:41
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Olyan nyelvbe ölj időt és energiát(pénzt) aminek értelme is van.
2019. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Akkor meg tökmindegy, tök pazarlás, de ha ragaszkodsz hozzá, bármelyik jó lesz, mindkettő könnyű. Komolyan soha senki nem fogja venni, de talán a lovári mégiscsak egy igazi nyelv, szóval én azt választanám, ha pisztolyt tartanának a fejemhez.
2019. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Eszperantó középfok 4-6 hónap, felsőfok 1 év max. (Beszélem) A lovári nehezebb, úgy vélem.
2019. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Eszperantóul beszélni nem pazarlás, ezt csak az mondja, akinek fogalma sincs róla, mennyire hasznos. Ha nincs tapasztalatod vele, miért alkotsz véleményt és hangoztatod ilyen hangosan?? Fura.


Nekem remek alap volt az olasz és spanyol felé, és egy tucat ismerősöm lett a neten általa. Arról nem is beszélve, hogy mennyi élvezetet okoznak a zenék, cikkek, könyvek ezen a nyelven, szórakoztató.


A hasznot nem értem, miben méred, de szerintem gondold át mégegyszer!

2019. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akik tanultak ok neten vagy hol? Elmentek erre valo kepzesre?
2019. aug. 3. 13:45
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Én egyedül kezdtem és magántanárral folytattam. Beszélgetni jó valakivel vizsga előtt.
2019. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megeri eljezdeni akkor is ha csak a papir a cel a plusz pont miat tamugy inkabb lovary fele hajlok
2019. aug. 3. 15:57
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
A hasznát mondjuk abban mérem, hogy nem beszélik sehol. Az lehet, hogy valahol a neten pár nerd egy facebook csoportban ezzel pörög, de ha valaki azt állítja, hogy olyan hasznos, mint egy angol, francia, vagy német, az egész egyszerűen nem mond igazat.
2019. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!