Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Finn szintaxis-hoz keresek...

Finn szintaxis-hoz keresek könyvet, linket?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek,amely (hasonlít az É.Kiss Katalan Syntax of Hungarian című könyvéhez) a finn nyelv szintaxisát tárgyalja.

Főként olyan írásokat keresek, amelyekben az eldöntendő kérdő mondat szerkezetével foglalkoznak, akár szintaktikai fák segítségével.

Esetleg tudnátok pár linket küldeni?

Előre is köszönöm!



2020. aug. 3. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mészáros Edit: A finn leíró nyelvtan alapjai. Annó nekünk nyelvészeten ezt ajánlották. Konkrétan szintax fás szerkezetekre nem sokra emlékszem, de elvétve talán lehetnek benne.
2020. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos online nem találom meg, esetleg tudnál valamilyen linket küldeni, ahol mégis fent van?
2020. aug. 4. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Librin láttam, hogy fenn van de pdf-ben sajna nem tudok róla. A TIK (SZTE könyvtára) több példányról tudok, én onnan vettem ki.
2020. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!